تبلیغات
کلوپ هواداران استقلال تهران
در صورت بروز هرگونه مشکل در مورد قالب وبلاگ از دکمه ی ریفرش یا اف 5 استفاده کنید
سه شنبه 11 دی 1386
مجیدی چرا دعوت نشد؟

همین دو بازیکن هم از سرتان زیاد است...تیتر روزنامه ی البرز بود و مطلبش راجع به این بود که همین دو نفر هم که از استقلال به تیم ملی دعوت شدند از سرتان زیاد است و حق هیچ کس نبود.خوب این درست ولی آیا حق میرزاپور که یکسال مصدوم بود دعوت شدن به تیم ملی بود؟واعظی یا رودباریان باید دعوت می شدند؟دو هفته ای است که شاهکارشان را می بینیم...

 

نصرتی خیلی خوب کار کرده است؟شاید آویزان شدن یه مهاجم حریف ملاکی برای انتخاب بازیکنان تیم ملی باشد ولی نه شاید هم گل به خودی زدن و کمک به تیم حریف حس همنوع دوستی رو به صورت الگو به مردم ارائه میده و باید دعوت بشه...

راستی یه جوک بگم خستگیتون در بره:نکونام هم دعوت شده تیم ملی... نکونام رباط صلیبی پاره کرده برادران و این یعنی اینکه تا دو سه ماه دیگه نکونام نه اصلا!ابراهیم زاده گفت خودش گفته میرسه برای مسابقات...کی ضمانت میکنه که همون آمادگی قبلی رو داشته باشه؟

 

 عنایتی آقای گل سه دوره ی لیگ برتر هم دعوت نشد.دیگه واقعا جالب داره میشه...عنایتی تکنیکی نیست اما الکی که گلزن نیست.خلیلی حالا مثلا تکنیک داره؟با نظر شما ۶۰ گل در سه دوره لیگ برتر فکر نمی کنم شانسی باشه.اما به هر حال میگید تکنیک نداره پس راجع به خطیبی چی میخواید بگید دیگه؟

 

خلیلی هم دعوت شده حقش هم بوده اما مهاجم گلزن ( ) لنگ توی حدود ۲۰ بازی (با احتساب جام حذفی) ، ۹ گل زده و اما مهاجم استقلال یعنی فرهاد مجیدی تنها در حدود ۱۰ بازی ۸ گل زده.خوب این از آمار مقایسه ای و اما در مورد تجربه هم که سکوت کنم بهتره...از لحاظ تکنیکی بودن هم باز هم باید سکوت کرد...حال تنها سوال من اینست:مجیدی چرا دعوت نشد؟

 

نوشته شده توسط بابک ساعت 07:01 ق.ظ موضوع مطلب :‌ فوتبال ایران ,

لینك ثابت | نظر ()


This Template Designed By Logo23.Mihanblog.com And Babak Azari