تبلیغات
کلوپ هواداران استقلال تهران
در صورت بروز هرگونه مشکل در مورد قالب وبلاگ از دکمه ی ریفرش یا اف 5 استفاده کنید
چهارشنبه 22 اسفند 1386
استقلال ۲-۰ ملوان

سلام.

خیلی باید ببخشید منو که خیلی وقته آپ نکردم.مشغله های زندگی بالاست آخه 

اما استقلال که با صبا اصلا خوب بازی نکرده بود تونست با یک بازی خوب و با تسلط 2-0 ملوان رو شکست بده...این بازی که هم وسط هفته بود و هم اینکه بازی قبل تماشاچیا بازی خوبی ندیده بودن تماشاچی کمی داشت اما به هر حال همونا هم خوب تشویق کردن.استقلال خوب بازی کرد و موقعیتهای زیادی رو هم هدر داد... آرش برهانی چه گلی زد مزدک مونده بود تو کف و یک پنالتی دیگه هم به پنالتیهای گرفته نشده ی ما اضافه شد...اصلا انگار داورها درجه ی پنالتی گیریشون -1 هست و به اضای هر عدد مثبت یه پنالتی میگیرن برای همین تک پنالتیهای استقلال رو توی هر بازی نمی بینن.  

داور هم استانی ما بود و البته همسایه ی یکی از هم کلاسیهای بنده...آدم خوبیه جهانبازی بد هم سوت نزد ولی نمیدونم چرا اینقدر برای استقلال بد سوت میزنه.تا حالا 3-4 بار توی این فصل بازیهای استقلال رو سوت زده و اشتباهاتش کم نبوده.

عنایت هم که فقط بلده حمایت کنه از داورهاش.   نمیاد بگه 10 تا پنالتی استقلال گرفته نشده ها میاد میگه یه پنالتی توی بازی با ذوب آهن برای ذوب آهن گرفته نشد پس داوری به سود استقلال هم اشتباه کرده. 

به هر حال ما که داریم مسیر قهرمانی رو با همه ی سنگ اندازی هاش طی می کنیم.رسیدیم به چهار امتیازی لنگ و به نظر من که با بردن دربی فروردین دیگه قهرمانیمون مهر تاییدش خورده میشه.نیم فصل قبل لنگ همه بازیهاش توی تهران بود و قهرمان شد ولی دیگه از این خبرها نیست و می بینید که توی گل گیر کرده.البته توی تهران هم هیچ شکری نمیتونه بخوره   همون طور که جلوی پاس و راه آهن و پگاه نخورد

الان هم که سپاهان بازیش رو توی آسیا باخت.خوشم میاد بنگر رحم نکرد همون اول بازی اخراج شد و باعث گل زدن حریف شد.سپاهان دیگه مثل سال قبل شانس نمیاره البته شاید بهتر بازی کنن مخصوصا با وجود ویرا ولی مثل فصل قبل نمیتونن تا فینال پیش برن این کارا فقط توسط تیمهای بزرگی همچون استقلال بر میاد همون طور که میدونید تاج دو قهرمانی و دو نایب قهرمانی رو در آسیا داره که بیشترین افتخارات یک تیم ایرانی در آسیاست.

بازی استقلال-ملوان هم که اعصابمون رو ریختن به هم از بس گفتن برید انتخابات شرکت کنید.حالا خوبه با این همه تبلیغ 50% مردم میرن رای میدن.

هی مزدک میگفت : "بله همه با هم در انتخابات شرکت می کنیم"

بعد دو دقیقه باز میگفت:"مجلس راس امور است"

و ....

موقعیت داره ایجاد میشه داره جمله بهمون نشون میده.

 

جالب اینجاست که ایران هم جزو کشورهاییه که قبول کردن که سیاست باید از ورزش جدا باشه (البته به جز اسرائیل غاصب   )

به هر حال من که شخصا تو انتخابات به اصلاحات رای میدم.

این اصغر حاجیلو هم که راه افتاده به بازیکنها میگه توی انتخابات شرکت می کنی یا نه.خوب اون برگرده بگه نه؟اگر هم که بگه با وجود آزادی بیان توی ایران پخش نمیشه اصلا...

 

این روزنامه استقلال جوان هم که کشته همه رو از بس از فتح الله زاده گفته.

 

به هر حال اونی که باید انتخاب بشه انتخاب میشه.

 

فعلا خداحافظ

نوشته شده توسط بابک ساعت 05:03 ق.ظ موضوع مطلب :‌ استقلال تهران ,

لینك ثابت | نظر ()


This Template Designed By Logo23.Mihanblog.com And Babak Azari