تبلیغات
کلوپ هواداران استقلال تهران
در صورت بروز هرگونه مشکل در مورد قالب وبلاگ از دکمه ی ریفرش یا اف 5 استفاده کنید
سه شنبه 30 مرداد 1386
یك روز از كلاغ مى گوید، یك روز از میلگرد
یك روز از كلاغ مى گوید، یك روز از میلگرد
شاه حسینى:
كریمى نباید فوتبال را مسخره كند
 
ایران ورزشى ـ باز هم حرف هاى طعنه آمیز فیروز كریمى كار دستش داد. كریمى كه چندبار به خاطر مصاحبه هایش با محرومیت مواجه شده بود باز هم از طرف كمیته انضباطى از نشستن روى نیمكت تیمش در بازیهاى رسمى محروم شده است. البته فعلاً حكم به صورت موقت است تا كمیته انضباطى تعداد جلسات محرومیت كریمى را اعلام كند. این محرومیت بیش از هر چیزى به اظهارات كریمى در برنامه تلویزیونى ورزش از نگاه ۲ درباره فدراسیون مربوط مى شود. عبدالرحمن شاه حسینى رییس كمیته انضباطى در این باره مى گوید: «البته محرومیت كریمى تنها به اظهاراتش درباره فدراسیون مربوط نمى شود.
145959.jpg
مدتى قبل او طى مصاحبه اى گفته بود كه فدراسیون و كمیته انضباطى با بهانه كردن اعیاد محرومیت تیم ها را مى بخشند كه اصلاً این مسأله به این شكل نبوده است، او ادامه مى دهد: «اظهارات او درباره فدراسیون هم اصلاً خوشایند نبود و نمى خواهم به آن اشاره كنم.
كریمى مى گوید: كمیته انضباطى فدراسیون شب قبل از بازى به او اعلام كرده كه ۲ بازیكن این تیم حق همراهى تیم را ندارند كه این حرف ها كذب محض است و طبق ماده ۴۷ كمیته هر كسى اظهارات خلاف واقعیت داشته باشد با او برخورد قانونى مى شود.
به گفته شاه حسینى براى اعلام حكم قطعى كمیته انضباطى به دنبال جمع آورى كلیه مدارك است: منتظریم تا روابط عمومى فدراسیون یك یا ۲ فیلم مصاحبه هاى او را در اختیارمان بگذارد تا رأى نهایى را بعد از بررسى تمام مدارك اعلام كنیم، شاه حسینى به سوابق كریمى اشاره مى كند: «او درگذشته هم سابقه این طور اظهارنظرها را داشته است. یك بار اعلام مى كرد كه فلان داور قدش كوتاه است سال گذشته در ورزشگاه كرمان بحث كلاغ و بى سیم را میان كشید. در مجموع استهزاى دیگران درست نیست.»
او در پایان تأكید مى كند: «كریمى شنبه آمده بود فدراسیون ما هم به او خبر تشكیل پرونده را دادیم. حالا هم هیچ پیش بینى درباره مدت محرومیت او نمى كنم همانطور كه در پرونده هاى دیگر چنین كارى نكرده ام.»
شاه حسینى عقیده دارد سرمربى كارش پیگیرى امور قراردادى فدراسیون نیست و این وظیفه سرپرست و مدیر باشگاه است و درباره اینكه گفته مى شود كمیته انضباطى به صحبت هاى كریمى حساسیت پیدا كرده توضیح مى دهد: «كمیته انضباطى در تصمیمات خود به هیچ عنوان به شخص كارى ندارد و این چنین حساسیت هایى ابداً نه در مورد كریمى و نه در مورد اشخاص دیگر وجود ندارد بلكه هر كسى تخلف كند كمیته با او برخورد مى كند.»
نوشته شده توسط بابک ساعت 01:08 ق.ظ موضوع مطلب :‌ فوتبال ایران ,

لینك ثابت | نظر ()


This Template Designed By Logo23.Mihanblog.com And Babak Azari